Stickman Football

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3,6 MB
  • Version 1.8
  • Dil Türkçe
  • Firma Djinnworks
Stickman Football mobil oyununda Amerikan futbolu oynamak için Android cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indireceğiniz Stickman Football mobil oyununda ücretsiz olarak yer alabilirsiniz. Oyunda karakter olarak çöp adamlar ile karşılaşıyorsunuz. Çöp adamlardan oluşan bir Amerikan futbol takımı kuracaksınız. Oyunu oynamayı bilin ya da bilmeyin kazanmak için çeşitli yönlendirmeler ile karşılaşacaksınız. 

Stickman Football ile tanışın, ilk sıkıntıya giderken en sevdiğiniz kahramanı her detayda oynayın ve doğrudan kontrol edin, savunun, geçin, koşun ya da hile yapın. Bu muhteşem hızlı tempolu futbol oyununda, şaşırtıcı bir atmosfer, çarpıcı pürüzsüz animasyonlar, basit kontroller, deli eylem ve tekrar tekrar değeri ile saf futbol eğlencesini yaşayın.

En sevdiğiniz futbol takımını seçin ve çeşitli mevsimler, muhteşem stadyumlarda karşılaşmalar ya da hızlı bir maçta veya gelecekteki futbol tarzı maçlarda basit bir şekilde hakim olun. Oyuncularınız üzerinde manuel koşu, geçiş ve rakiplerinizi ele alma gibi tam kontrolünüz var. En sevdiğiniz futbol takımını 32'den fazla yetenekli takımdan birini seçin ve onları zafere taşımak için çabalayın. 

Stickman Football indir
DİĞER SÜRÜMLER