Stickman Football

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 68 MB
  • Version 1.9
  • Dil İngilizce
  • Firma Djinnworks
IOS akıllı cep telefonunuza indireceğiniz Stickman Football oyununda Amerkan futbolu oynayacaksınız.

İster bilin ister bilmeyin, Stickman Football mobil oyununda Amerikan futbolu oynayacaksınız. Oyunu oynamayı bilin yada bilmeyin zamanla oynamayı öğreneceksiniz. Oyunu oynamak için IOS akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Heyecan verici bir futbol deneyimi yaşamak için sizde Stickman Football spor oyununda ücretsiz yer alabilirsiniz. 

Oyunda sevimli çöp adam karakterlerinden bir takım oluşturun. Takımınızı geliştirin ve kendinizi güçlendirmek için oyun içi ögelerini değerlendirin. Taktiksel hareketler doğrultusunda ilerleyerek rakiplerinize büyük ara fark atabilirsiniz. Koçunuz tarafından açıklanan futbol kuralları ile hızlı oyun ve öğretici mod ile oyun oynamanın tadını çıkartabilirsiniz. 

Farklı sezon modları arasından birini seçerek deneyimleyebilirsiniz. Kısa sezon, uzun sezon, kase, djinnworks kupası modlarından birini seçerek ilerleyin. Seçebileceğiniz 32 futbol takımı arasından bir seçim yaparak dahil olun. Birbirinden farklı stadyumda yer alarak maç oynamanın tadını çıkartın. Kazançlı bir oyun deneyimi yaşamak için sizde Stickman Football mobil oyununda ücretsiz yer alın. Ücretsiz oynayabilirsiniz.

Karakterlerinizin oyun becerilerini geliştirerek daha başarılı performanslar sergileyebilirsiniz. Çöp adamlar eşliğinde eğlenceli bir futbol oyunu oynamaya hazır olun. Stickman Football macerasında heyecan verici bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Stickman Football indir
DİĞER SÜRÜMLER